Jakie są popularne fryzury dla yorkshire terrier

Jakie są popularne fryzury dla yorkshire terrier

Jeśli zastanawiasz się nad nadaniem swojemu Yorkowi nowego wyglądu, przeczytaj kilka wskazówek dotyczących fryzury, która będzie odpowiednia dla Twojego pupila. Do wyboru jest wiele rodzajów psich fryzur, w tym Pixie, Lion, Lamb i Teddy Bear. Poniższe fryzury są bardzo popularne wśród właścicieli Yorków. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, pamiętaj o podstawowych wskazówkach.

Fryzura pixie

Mimo swojej nazwy, fryzura pixie jest jedną z najczęstszych fryzur dla psów rasy Yorkshire terrier. Włos u tej rasy psów jest długi i ułożony w stosy od nasady uszu do boku twarzy. Wierzchnia część włosa jest krótko przycinana i noszona w węźle górnym, dzięki czemu jest łatwiejsza do zauważenia i opanowania. Możesz też przyciąć swojego yorka na pixie.

Fryzura na mohawk

Jeśli uwielbiasz figlarną osobowość swojego psa, możesz wypróbować dla niego fryzurę na mohawk. Ta fryzura jest połączeniem dwóch różnych cięć: prawdziwego mohawku i stylizowanego mohawka. Tak czy inaczej, mohawk sprawi, że Twój pies będzie wyglądał jak punkowy szczeniak. Osobowość Twojego psa zostanie doskonale ujawniona, a Ty będziesz się świetnie bawić, obserwując go w nowej fryzurze.

Strzyżenie na misia

Strzyżenie Teddy Bear jest jedną z najpopularniejszych fryzur dla Yorkshire terrierów. Jest to fryzura stosunkowo łatwa w utrzymaniu, choć wymaga częstych wizyt u fryzjera. Fryzura Teddy Bear wymaga ciągłego szczotkowania, aby uniknąć kołtunów i plątania się włosów. Ta fryzura jest podobna do fryzury na sznaucera pod tym względem, że wymaga częstego szczotkowania, ale nie będzie się kołtunić przez całą noc.

Strzyżenie na baranka

Jagnięce cięcie to jedna z najpopularniejszych fryzur dla psów. Przypomina fryzurę pudla z puszystą głową i ciałem. Może być również określana jako fryzura z budyniem lub letnia fryzura teddy. Jest to fryzura krótka na ciele, ale długa na twarzy i uszach. Jest łatwa w utrzymaniu, ale nie nadaje się dla każdego psa.

Zobacz też:  Ciekawostki o yorkshire terrier

Strzyżenie na sznaucera

Schnauzer to popularna fryzura dla psów inspirowana rasą Schnauzer. Fryzura ta jest krótka i ma głowę i klatkę piersiową w kształcie bloku. Długie włosy na nogach i głowie są zachowane, ale ciało jest przycięte do krótkiej spódnicy. Uszy i wąsy są przycięte na długość pół centymetra. Na klatce piersiowej umieszcza się śliniak, a nogi przycina się na krótką długość.

Styl bez łóżka i po prostu z łóżka

To legowisko dla psa rasy Yorkshire Terrier jest wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości i spoczywa bezpośrednio na podłodze. W przeciwieństwie do innych legowisk dla psów nie wchłania ono wilgoci z podłoża, która mogłaby powodować alergie skórne u Twojego pupila. Jest to idealny wybór dla psów o wrażliwej skórze. W stylu „Uncombed & Just Out of Bed” dla yorkshire terrierów

Kennel Cut

Ta fryzura jest idealna dla Yorków o włosie od średniego do długiego. Jest ona ułożona od nasady uszu do boku twarzy i spotyka się pod brodą. Węzeł górny jest utrzymany, co ułatwia obserwację. Jest to kolejny popularny wybór, który łatwo utrzymać. Oto kilka przykładów różnych fryzur, jakie możesz wybrać dla swojego yorka.

Równie ciekawe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts