Filmy z yorkshire terrierami

Filmy z yorkshire terrierami

Jeśli lubisz oglądać filmy z udziałem terierów, ta lista z pewnością zachwyci Cię poczuciem humoru. Od wzruszających po oburzające – w każdym gatunku znajdziesz film o Yorkach. Od angielskiego profesora planującego zemstę po baletnicę goniącą za swoim psem – na tej liście filmów z bohaterami yorkowymi każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli szukasz poważniejszych propozycji, jest też film z psem w roli głównej.

Choć najbardziej pamiętną rolę ma pies w tytule „Sadie”, istnieje mnóstwo filmów animowanych z tą rasą w roli głównej. Od trzydziestosekundowej krótkometrażówki o gimnastyczce „Athlete with a Wand” po pełnometrażowy film w Technicolorze wyprodukowany przez Metro-Goldwyn-Mayer, psy te pojawiają się w najlepszych filmach.

Yorki odcisnęły swoje piętno na Hollywood, będąc psami gwiazd. Doskonałym przykładem filmu o Yorkach jest gwiazda filmu Bena Stillera Meet the Fockers o imieniu Daisy. Innym świetnym przykładem filmu z Yorkiem jest film „Urban Legend”. W filmie tym Sharpay Evans gra ciotkę Dee i ma Yorka o imieniu Boi. W filmie „Being Bobby Brown” Whitney Houston sprawia, że jej Yorkshire Terrier znajduje się w centrum uwagi i w centrum programu.

Wiele znanych osób ma Yorkshire terriery, które są również popularne jako zwierzęta domowe. Nie tylko ich właściciele, ale także znane osobistości mają Yorki. Audrey Hepburn była właścicielką Mr. Famous, psa, który pojawił się w filmie „Zabawna buzia”. Oprócz Smoky’ego, były prezydent Richard Nixon posiadał Pashę i Checkersa. Inni znani Yorkowie to Britney Spears, Hilary Duff i Brett Favre.

Mimo że Yorki są psami niezależnymi, dobrze sobie radzą w sytuacjach towarzyskich, zwłaszcza jeśli są wychowywane od szczenięcia. Rasa ta dobrze radzi sobie również na lekcjach posłuszeństwa i w szkoleniu podstawowym. Nie lubią być trzymane w klatce ani przebywać w towarzystwie innych zwierząt, ale mogą dogadywać się z innymi czworonogami, jeśli są socjalizowane od szczenięcia. Powinieneś rozważyć zapisanie swojego yorka na zajęcia z posłuszeństwa, nawet jeśli wiąże się to z koniecznością uiszczenia niewielkiej opłaty.

Zobacz też:  Stalowo złoty yorkshire terrier - historia

Filmy z yorkie terierami nie ograniczają się do filmów o psach, ale mogą być tak poważne, jak tylko zechcesz. W kilku filmach występują yorki, m.in. w „Rodzinnym psie” i „Psie Robby’ego”, opartym na popularnej serii książek dla dzieci. Innym filmem z udziałem Yorków jest „Diamond Dog Caper”, w którym były skazaniec przypadkowo wypija płynną formułę wzrostu, co powoduje jego eksplozję do ogromnych rozmiarów.

Innym popularnym filmem o Yorkach jest „Czarnoksiężnik z Oz”, w którym występuje Yorkie i wilk. Zwiedzanie Yorku, najbardziej przyjaznego psom miasta w Anglii, to wspaniały cel podróży dla właściciela Yorka. Jest tam wiele miejsc, do których możesz zabrać swojego Yorka, pod warunkiem, że jest on dobrze wychowany i pozostaje w zasięgu wzroku właściciela. W tym przypadku warto wybrać się do historycznego Stonegate. Miejmy nadzieję, że Twój Yorkie zatrzyma się tam, aby napić się wody z Yorkshire.

Równie ciekawe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts